MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5542147
nr 554 2147
Sekretär
Gustaviansk stil, Sekelskifte, längd: 80, djup: 52, höjd: 99
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:55:49
800 kr
800 kr
850 kr
Den Gustavianska stilen